MailerLite.com

Moim zdaniem najlepsze narzędzie do email marketingu w rozsądnej cenie, a przy niewielkiej bazie subskrybentów nawet darmowe. Wyposażone we wszystkie potrzebne funkcje, w tym możliwość tworzenia prostych stron internetowych (landing page) oraz podstawowe integracje e-commerce. Dostępne w języku polskim i bardzo proste w obsłudze, nawet dla początkujących. Bardzo dużą zaletą jest doskonała dostarczalność wysyłanych wiadomości, znacznie lepsza niż w dużo droższych rozwiązaniach.

Zobacz więcej ➡

Dhosting.pl

Polska firma hostingowa, która dostarcza innowacyjną usługę Elastyczny Web Hosting. Wyjątkowość oferty polega na tym, że kupujesz standardowy pakiet hostingowy, a w przypadku wzrostu zapotrzebowania na zasoby serwera mogą się one automatycznie skalować (w górę i w dół). Dzięki temu płacisz dodatkowo tylko w momentach zwiększonego ruchu lub obciążenia, a sklep nie będzie działał wolno np. podczas intensywnej kampanii reklamowej. Dodatkowymi plusami są szybka i zawsze dostępna pomoc techniczna oraz bardzo wygodny, prosty panel do zarządzania usługami.

Zobacz więcej ➡

Hostido.pl

Kolejna polska firma hostingowa, która mimo niskich cen dostarcza świetnej jakości nowoczesne usługi. Serwery działają bardzo szybko i niezawodnie a pomoc techniczna jest szybka i zaangażowana w ewentualne kłopoty klientów. Zarządzanie usługami odbywa się poprzez popularny cPanel doskonale znany wielu użytkownikom.

Zobacz więcej ➡

Appsumo

Anglojęzyczny marketplace z niezliczonymi aplikacjami wpomagającymi prowadzenie biznesu. Większość ofert to dostęp lifetime (czyli na zawsze) za równowartość 1-3 miesięcy standardowego abonamentu w cennikach tych produktów. Śledząc na bieżąco nowości można trafić na bardzo przydatne narzędzia za ułamek ceny i zdobyć narzędzia, z których będziesz korzystać latami.

Zobacz więcej ➡

Getresponse

Bardzo dobre, polskie narzędzie do email marketingu oraz automatyzacji marketingu. Idealnie współpracuje z dużą liczbą platform sklepowych, blogowych i innymi aplikacjami. Getresponse zdobyło popularność na całym świecie i jest używane przez tysiące znanych marek. Idealnie sprawdza się zarówno prostych, jak i rozbudowanych procesach. W wersji podstawowej dostępne za darmo, ale niestety wtedy funkcjonalność jest bardzo ograniczona. W wersjach płatnych umożliwia tworzenie stron lądowania (landing pages), lejków marketingowych itp.

Zobacz więcej ➡

WPDesk

Bardzo wysokiej jakości wtyczki rozszerzające możliwości witryny opartej o popularny silnik WordPress i sklepy WooCommerce. Szczególnie polecam wtyczki pozwalające na bezproblemową integrację z polskimi bramkami płatności oraz firmami kurierskimi. Bardzo dużym ułatwieniem codziennej pracy są też w pełni automatyczne integracje z systemami fakturującymi i własny system wystawiania faktur.

Zobacz więcej ➡